кар’єрна програма

ASPIRE

Приготуйся до зльоту твоєї кар’єри

Що таке ASPIRE?

ASPIRE – це оплачувана літня кар’єрна програма від Філіп Морріс в Україні для активної молоді у відділі продажі у «полях».
Учасники, які гарно себе зарекомендують протягом проходження програми, зможуть приєднатися до команди професіоналів Sales Force вже через два місяці!

Програма триває протягом липня - серпня.

Кого ми шукаємо?

Ми шукаємо високо мотивованих

  • студентів 4 - 6 курсів навчання
  • випускників 2018/2019 року
  • по всій Україні

з рівнем володіння англійською

  • щонайменше Intermediate,

які прагнуть до знань та завжди готові прийняти нові виклики.

Що ми пропонуємо?

cases

Роботу над реальними бізнес проектами

cases

Конкуренту винагороду

handshake

Досвід ведення переговорів з партнерами

cases

Початок кар’єри в провідній міжнародній компанії

Як стати учасником програми?

01 Подача заявки

Перш за все, якщо ти відповідаєш нашим вимогам, тобі необхідно подати онлайн заявку до 07.06.2019 за посиланням, яке ти знайдеш нижче. Тобі буде запропоновано прикласти CV англійською мовою або власноруч заповнити необхідну інформацію.

02 Онлайн тести

Наступним етапом буде проходження двох онлайн тестів та онлайн відео-інтерв’ю, інструкція та посилання на які тобі прийдуть електронною поштою.

03 Центр оцінювання

Проходження центру оцінювання - останній крок у процесі відбору до ASPIRE. Це подія, де кандидати зможуть продемонструвати свої навички у вирішенні бізнес кейсів та командній роботі з іншими претендентами, а також особисто познайомитися з працівниками Філіп Морріс.

04 Запрошення

Якщо ти успішно подолав всі вищенаведені етапи відбору, тобі буде запропоновано приєднатися до програми ASPIRE!

План програми

  • Прийом заявок: 25 березня - 07 червня
  • Онлайн тестування: до 09 червня
  • Центр оцінювання: на тижні з 17-го червня (1 день)
  • Тривалість програми: 01 липня — 31 серпня

Зацікавило?

Якщо ти допитливий, завзятий, відкритий до нових знань та відчуваєш жагу до викликів, подавай заявку за посиланням!

Набір закінчено

Популярні запитання

Чи потрібен мені досвід роботи, щоб стати учасником?

Ні, для участі в програмі ASPIRE не потрібно мати досвід роботи.

Які саме міста охоплює програма?

Цього року кар'єрна програма ASPIRE діє в наступних містах: Біла церква, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Краматорськ, Кропивницький, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Тернопіль, Харків, Хмельницкий, Черкаси, Чернівці, Чернігів

В чому різниця між програмою ASPIRE та INKOMPASS?

ASPIRE пропонує отримання практичного досвіду виключно в відділі продажів, виїзди “у поля” до торговельних точок та триває протягом 2 літніх місяців. INKOMPASS передбачає отримання практичного досвіду в офісі в одному з відділів нашої компанії та триває від 6 до 12 місяців.

Чи отримаю я службове авто на час проходження програми?

Ні, учасники не отримують службове авто на час проходження програми. Однак в разі її успішного завершення, ви матимете змогу зайняти посаду Фахівця з забезпечення збуту, яка передбачає отримання в користування службове авто.

Програма ASPIRE охоплює лише відділ продажів?

Так, програма ASPIRE розрахована виключно на відділ продажів, однак серед працівників Філіп Морріс розвинута практика крос-функціональних переходів.

Як я дізнаюся про те, що моя заявка була прийнята?

Після подачі заявки вся майбутня комунікація буде відбуватися через електронну пошту, яку ви зазначите при реєстрації. Якщо ви не отримали листа, будь ласка, напишіть нам: Aspire.Ukraine@pmi.com

Чи можу я подати заявку одночасно на обидві програми?

Так, ви можете подати заявки на обидві програми, однак майте на увазі, що таймлайн цих програм різний, і якщо ви станете учасником однієї з них, перейти до іншої буде неможливо.

Які саме тести мені потрібно буде пройти?

Тести покликані перевірити вашу здатність аналізувати цифрову та вербальну інформацію.

Чи можу я спробувати скласти онлайн тести повторно?

Нажаль, ні. При реєстрації у вас є одна спроба. Ви можете скласти тести повторно лише у разі, якщо під час тестування виникли технічні складності або інші форс-мажорні обставини. У такому разі, будь ласка, напишіть нам: Aspire.Ukraine@pmi.com

Чи можу я пройти пробні тести?

Так, перед заліковим тестом вам буде запропоновано пройти пробний варіант. Крім того ви можете використовувати інші ресурси для підготовки.

Що таке онлайн відео-інтерв’ю?

Онлайн відео-інтерв’ю - це можливість розповісти нам більше про себе то свою мотивацію стати учасником програми. Детальна інформація надійде вам електронною поштою. Мова відео-інтерв’ю - англійська.

Що робити, якщо я не можу відвідати Центр оцінювання в зазначений день?

Якщо ви з тих чи інших причин не зможете бути присутнім в Центрі оцінювання в зазначений день, будь ласка, напишіть нам: Aspire.Ukraine@pmi.com. Якщо це можливо - вам буде запропоновано відвідати його в іншому місті.

Чи можу я особисто поспілкуватися з представниками компанії?

Так, Філіп Морріс - учасник більшості ярмарок вакансій та інших кар’єрних заходів. Подивіться календар наших подій або слідкуйте за анонсами вашого університету.

Що робити, якщо я не отримав зворотнього зв’язку після подачі заявки / проходження тестування?

Зазвичай на аналіз отриманих даних нам потрібно до двох тижнів. Якщо після спливу цього строку ви не отримали відповіді - будь ласка, напишіть нам: Aspire.Ukraine@pmi.com